הידרו שופ - גידולים הידרופוניים
| | |

חנות הידרו קטנה ומטריפה: כך תמצאו את הגרו שופ שלכם

אני חקלאי הידרופוני כבר שנים רבות וככזה אני יודע עד כמה זה חשוב שיש הידרו שופ (חנות שמתמחה בגידול הידרו) טובה שתלווה אתכם בנבכי החקלאות ההידרופונית. בוודאי ובוודאי אם אתם נמצאים בתחילת דרככם.

נתבקשתי לכתוב את המאמר הזה, לחלוק מניסיוני ולשתף אתכם בתובנות שלי בכל מה שנוגע להידרו שופ'ס.
יש היום לא מעט הידרו שופ'ס בישראל, גם חנויות מקוונות וגם חנויות אמתיות, וחשוב שתמצאו את החנות שבאמת נמצאת בצד שלכם, ונאמנה לכם, הלקוחות, שמעוניינים לגדל מריחואנה.

חנויות הידרו – אז הנה כמה מהתובנות שלי…

מאחר ואנחנו מדברים כאן על גידול קנאביס, אז הדבר הראשון שאני רוצה לדבר עליו הוא צוות החנות. כדאי מאוד לחפש חנויות הידרו שבהן לצוות המקצועי שעובד בחנות יש מושג בגידול מריחואנה, ואם אפשר אז שאנשי הצוות בעצמם מגדלים מריחואנה בשיטה ההידרופונית. כמו שאנחנו רוצים שמוסכניק מקצועי יטפל לנו ברכב, כך אנחנו רוצים שאנשי מקצוע יסייעו לנו בגידול המריחואנה שלנו.

הרי לא נרצה לקבל עצות והדרכה מאנשים שלא יודעים או לא התנסו בעצמם בגידול קנאביס. כי אם לומר את האמת, אי אפשר ללמוד הכול על רזי הגידול ההידרופוני מספר או אפילו ממאמרים ברשת. אתם צריכים שיהיה לכם "בן אדם" מקצועי שיכול לתת לכם עצות אמינות לאורך כל תהליך הגידול.

אתם צריכים לקבל תשובות על PH, על תאורות, על חומרים מזינים, על זנים, סוגי מצעים, איחורים, חללי גידול ועוד, ואל לכם להסתפק בתשובות מגומגמות או בלי מקצועיות. למשל, אני יודע שיש היום בשוק ההידרופוני לא מעט נורות באיכות ירודה.

שום דבר טוב לא יצמח בעזרת הנורות האלו. אבל אם יש לכם חנות מקצועית, שהצוות המקצועי שלה מבין בגידולים הידרופוניים, לא תמצאו את הנורות הירודות האלו בארסנל החנות שלהם. כי הם יודעים שהנורות לא טובות.

צוות המוכרים בחנויות הידרו

הנושא הבא שיש לתת עליו את הדעת הוא – שיש הידרו שופ'ס שבהן הצוות יכוון אתכם למוצרים הכי יקרים בחנות כדי למקסם רווחים – ולא משנה מה שאלתם ומה אתם צריכים. לכן, העצה הבאה שלי היא לחפש חנויות הידרו שבהן יש מבחר גדול של מוצרים ואביזרים ואם אין להם הכול הכול, אז לפחות יש להם נכונות לספק לכם כמה שיותר מהר את המוצר או האביזר שלו אתם זקוקים.

כי חנות שמנוהלת על ידי אנשים שבאמת רוצים לעזור לכם תצא מגדרה כדי לספק ללקוחותיה שירות של 360 מעלות. היא לא תרצה שחלק אחד תרכוש אצלה, ואביזר אחר תרכשו ברשת האינטרנט ועוד אביזר בכלל תצטרך להזמין מחו"ל. במילים פשוטות וקליטות יותר חפשו One Stop Shop , חנות שיכולה לתת לכם מענה מקיף, לכל שאלה ולכל בעיה.

העצה הבאה שלי היא לא להתפתות למה שזול באופן אוטומטי. חשוב להבין שחקלאות הידרופונית דורשת השקעה כלכלית מסוימת. אם אין לכם קצת כסף זמין, אין טעם להתחיל בכלל. נכון ההשקעה היא בעיקר בהתחלה ומדובר בהשקעה שבטווח הארוך מחזירה את עצמה ואף יותר (בינינו, מי יכול לקנות לאורך זמן 100 גרם במאה שקלים?!), אבל בשביל יבול איכותי צריך ציוד איכותי.

נסו למצוא הידרו שופ שמאמינה במוצרים שלה

כאשר תצאו לעולם ותתחילו לחפש הידרו שופ תגלו מהר מאוד שיש לא מעט חנויות שמציגות לראווה את המוצרים הפופולריים ביותר. אך לא כל מה שפופולארי הוא גם הכי טוב. מאחר ומדובר בהשקעה אז לא כדאי לזייף גם בדברים הכי הקטנים. חפשו חנויות הידרו שמאמינות במוצרים שלהן ונותנות אחריות. אלו הן כנראה חנויות שמעוניינות לקיים אתכם מערכת יחסים ארוכת טווח. אלו הן חנויות הידרו שאכפת להן מהלקוחות שלה וניתן לסמוך עליהן, על מוצריהן ועל הצוות העובדים.

בהצלחה!

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה