וופורייזר

סיגריה אלקטרונית – (להפסיק) לעשן בסטייל

"זה לא בריא!", אתה שומע את הקול של אמא שלך רודף אותך בראש. "מתי כבר תפסיק עם זה?", החברה מנג'סת. שנים שאתה כבר מבטיח לעצמך להפסיק ואיך שהוא, זה תמיד נגרר שנה אחר שנה, והריח נשאר אתך.

כדי להוציא את הסיגריות אל מחוץ לחיים באופן חד משמעי, נדרשת החלטה פנימית עמוקה וחד משמעית. כדי להגיע בהצלחה לשלב ההפסקה, הסיגריה האלקטרונית הינה בין הפתרונות הידועים באפקטיביות שלהם על המעשנים ועל יכולתה ליצור הרגלים חדשים.

יתרונות הסיגריה האלקטרונית

שלא כמו סיגריה המכילה ניקוטין, הסיגריה האלקטרונית אינה ממלאה את הריאות שלכם בזפת, פחמן דו חמצני ורעלים אחרים

הסיגריה האלקטרונית נעדרת ריח ואינה גורמת אי נעימות למעשן ולסביבתו. בשל היותה נטולת ריח, סיגריה אלקטרונית אינה מפיצה ריחות הדבקים בשיער, בפה או באצבעות.

לסיגריה האלקטרונית אין תהליך בעירה ולכן היא אינה מסרטנת כמו סיגריה המעושנת בשאיפה.
שלא כמו סיגריות רגילות, הסיגריה האלקטרונית אינה מזהמת את הסביבה.

וופורייזר

מסייעת בתהליך הגמילה

מעשנים יודעים עד כמה תהליך הגמילה מעישון יכול להיות קשה ולעתים אפילו בלתי אפשרי: ההתמודדות עם הילדים, המשפחה, הקריירה והמחויבויות האחרות המטרידות את נפשנו – כל אלו מקשים עד מאד על תהליך הפסקת העישון ואינם מאפשרים את השקט הנפשי הנדרש לצורך התמודדות עם תסמיני הגמילה.

3 היבטים להתמכרות

קוגניטיבית:

לא יכולים לשתות קפה בלי סיגריה, אפילו שכבר עישנתם אחת לפני שתי דקות? זהו ביטוי מושלם להיבט הקוגניטיבי של ההתמכרות. הצד הקוגניטיבי הוא זה הקושר אסוציאציות במוחנו ויוצר קשרים כה הדוקים עד כדי כך שלעתים רבות הוא משכנע אותנו ש"אי אפשר בלי".

נפשית:

ההיבט הנפשי בא לידי ביטוי בכעסים, בחוסר הסבלנות ובקושי בהתייצבות רגשית עם שינוי המאזן הכימי במוח. עם גריעת הניקוטין מהגוף, רובנו מגיבים בעצבנות ומגלים תגובות רגשיות לא נעימות.

פיזית:

ההיבט הפיזי כולל את השפעת ההתמכרות על ההתנהגות שלנו. אנחנו מתכננים את היום שלנו על פי ההתמכרות, קובעים את היעדים שלנו בהתאם להתמכרות ועוד.

3 היבטים להחלמה

את היתרונות המשמעותיים של הסיגריה האלקטרונית ניתן לחלק על פי שלושת ההיבטים של ההתמכרות הטיפוסית: קוגניטיבית, רגשית ותפקודית: מבחינה קוגניטיבית, הסיגריה האלקטרונית מפרקת את הקשר שבין שאיפת עשן ובין הניקוטין המרגיע את הגוף.

באופן זה, נוצרים שינויים מהותיים בצורת החשיבה והתפיסה של הניקוטין ואט אט, הגוף כבר לא "חייב" את הסיגריה.

מבחינה נפשית, המעשן יכול לבחור את רמות הניקוטין שהוא מאדה בתוך הסיגריה האלקטרונית. באופן זה, ניתן להפחית באופן הדרגתי את כמויות הניקוטין עד לכמות מזערית ומשם – הדרך להפסקה הופכת קצרה מתמיד!

מבחינת פיזיולוגית, האפקט של הניקוטין יהיה דומה ויעניק את אותה התחושה המוכרת, אבל בלי להרעיל את הגוף במגוון חומרים כימיקליים שונים.

הדרך להפסיק לעשן מעולם לא הייתה קלה יותר!